Cześć,

Skoro to czytasz, to znaczy, że zainteresowała Cię nasza gromadka 🙂 Nazywam się Gabriela Fulbiszewska i jestem jej częścią od 11 lat. Na Capoeira nazywana jestem „Sobrancelha”, co znaczy dosłownie „brewka”.

Swoją przygodę z Capoeira zaczęłam od prostego: ” przyjdź na trening, zobaczysz jak to wygląda”. Na początku Capoeira była dla mnie formą rekreacji i poprawy zdrowia. Z biegiem lat przerodziło się to w pasję i chęć przekazywania zdobytej wiedzy oraz doświadczenia innym. Pomaga w tym również moje wykształcenia pedagogiczne, które pomogło mi zrozumieć, że istotny jest prawidłowy dobór metod dydaktycznych tak, aby każdy uczestnik w swoim czasie umiał wykonać pożądany element.

 

Moja praca natomiast związana jest z komputerami, typowo na etacie… i uwierz mi, że da się ją pogodzić czasowo z późniejszymi treningami. Po ośmiogodzinnym zmaganiu się z problemami w pracy, pójście na trening jest najlepszą formą relaksu dla ciała i odstresowania dla ducha.

 

Sport to ważna część w moim życiu i Capoeira to nie jedyna dziedzina, z którą miałam do czynienia. Jako nastolatka trenowałam lekkoatletykę, specjalizując się w biegach na średnie dystanse. Następnie (będąc już uczniem na Capoeira) zainteresowałam się Muay Thai, która pomogła mi poszerzyć swoją wiedzę na temat sztuk walki.

 

Wspólną decyzją z moim trenerem zdecydowaliśmy się na założenie dodatkowej grupy „Family”, czyli takiej gdzie będziesz mógł ćwiczyć ze Swoim dzieckiem lub po prostu sam, niezależnie od wieku. Nie martw się, mam już doświadczenia w prowadzeniu zajęć, bo przez lata zostałam do tego odpowiednio przygotowana. Wielokrotnie samodzielnie prowadziłam zajęcia w mojej rodzimej sekcji, ale także miałam przyjemność poprowadzić wielomiesięczny projekt dla dzieci i młodzieży „Zajęć Capoeira w Domu Kultury Hutnik” w Jaroszowcu w 2017 r.

 

Zapraszam Cię więc na trening, przyjdź, zobaczysz jak to u nas wygląda.